09364668090 Team@linel.ir

مراحل انجام طراحی اختصاصی وردپرس

نیاز های شما را بررسی میکنیم

برای شروع ما از شما اطلاعات کار، خدمات، محصولات و چیز هایی که برای شما مهم هستند را دریافت میکنیم. ما در این مرحله یاد خواهیم گرفت مثل شما فکر کنیم و نیاز ها و سلایق شمارا بررسی و پیدا کنیم تا در قدم های بعدی از آنها استفاده کنیم.
 

بررسی ابزار های مورد نیاز شما

سعی ما در کمک به شماست که با بهترین کیفیت و معقول ترین هزینه به چیز هایی که نیاز دارید خیلی سریع برسید. در بسیاری از موارد میتوان با استفاده از افزونه ها و قالب های آماده و امکانات و فریمورک های موجود خیلی بهینه تر به نتیجه رسید. کار بیشتر بی دلیل برای شما گزینه خوبی نخواهد بود مگر اینکه در کیفیت نهایی تغییری ایجاد کند. ما در این مرحله دیدگاه تخصصی خود را به اطلاع شما خواهیم رساند.
 

طراحی های ساده اولیه

خب، وقت اینه آستین هارو بالا بزنیم. ما با در نظر گرفتن نیاز شما و مشتریان شما و دانش تخصصی روز طرح و نقشه ای کلی از سایت شما را به صورت خیلی ساده ای طراحی خواهیم کرد. در این طرح ما به شما نشان خواهیم داد جه المان هایی در صفحه وجود خواهند داشت، هر المان چه کاربری خواهد داشت و در کجا قرار خواهد گرفت.
بخش بعدی مربوط به شماست که نظر خود را در اختیار ما گذاشته تا این این مرحله را به نقطه ای برسانیم که شما از کار رضایت داشته باشید.
 

طراحی گرافیکی

بعد از اینکه معلوم شد صفحه به طور کلی چطور خواهد بود نوبت به طراحی گرافیکی سایت خواهد بود. در این مرحله صفحات مختلف سایت به طور گرافیکی با رنگ های انتخابی مناسب و سبک طراحی مخصوص طراحی خواهند شد. این نمایی از سایت شما خواهد بود که در مراحل بعدی تبدیل به کد خواهد شد و توسط کاربران دیده خواهد شد.
این مرحله نیز توسط شما بررسی خواهد شد و نظرات شما به طور مستقیم بر کار اعمال خواهد شد تا زمانی که به نتیجه دلخواه خود برسید.
 

تبدیل طرح به کد استاتیک

در این مرحله طرح مد نظر بعد از طراحی گرافیکی به المان های ساخته شده با کد (HTML, CSS, JS) تبدیل خواهند شد و افکت ها و کد های اولیه در آن قرار خواهند گرفت تا سایت ایستا شما آماده شده تا در مراحل بعد با گرفتن جان به یک سایت پویا تبدیل شود.
 

اضافه کردن اضافات در صورت نیاز شما

میخواهید سایت شما رسپانسیو (Responsive) باشد؟ به تگ های سفارشی یا مارک آپ هایی مثل Schema نیاز دارید؟ این مرحله با توجه به نیاز شما چنین مواردی بر روی سایت شما پیاده خواهد شد.
 

تبدیل کد به وردپرس

در این مرحله کد خام استاتیک با استفاده از کوئری ها، توابع، متاباکس ها، پنل های تنظیمات و شخصی سازی، افزونه های سفارشی و اضافی و بسیاری امکانات دیگر وردپرس تبدیل به یک وبسایت داینامیک و قابل مدیریت خواهد شد.
 

تست و رفع اشکال

هرچقدر هم که در کد نویسی ها دقت شود همیشه مشکلات ریزی وجود خواهند داشت. چه در یک بلاگ شخصی ساده و چه در یک نرم افزار جهانی. در این مرحله این مشکلات را با همکاری شما خیلی سریع حل خواهیم کرد.
 

حواسمون بازم هست…

این تمام کار نیست، این شروعی برای همکاری ما و شما خواهد بود. اگر به ما افتخار همکاری خود را بدهید و مارا به عنوان پشتیبان سایت خود انتخاب کنید ما اطلاعات سایت شمارا رصد میکنیم،‌بهبود پیشنهاد میکنیم، به شما مشاوره خواهیم داد و مشکلات شمارا حل خواهیم کرد.